Adventure Boutique

Adventure Boutique – biuro podróży przygotowujące indywidualne programy wycieczek i wyjazdów oraz agent największych polskich organizatorów.

Zajmujemy się kompleksową realizacją podróży – wakacji all inclusive lub skrojonej na miarę wyprawy.

 

Butikowa agencja, bo nasi pracownicy zawsze dopasowują ofertę do oczekiwań klienta w oparciu o propozycje naszych kontrahentów – czyli najbardziej znane biura na rynku polskim – oraz nasze własne rozwiązania i przygotowane programy. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa czego dowodem są posiadane zezwolenia i certyfikaty. Kompetentna obsługa, profesjonalni pracownicy, pasjonaci i prawdziwi znawcy regionu to największe atuty firmy.

Rozwiązania indywidualne proponowane są najczęściej w 3 wariantach:

  • zaplanujemy Twoją podróż, a ty ją zrealizujesz sam według dostarczonego planu, wskazanych przez nas atrakcji i polecanych restauracji
  • zaplanujemy Twoją podróż i zarezerwujemy dla ciebie z wyprzedzeniem kluczowe punkty programu (noclegi, atrakcje, bilety wstępów), przejazd i tempo realizacji należy do ciebie
  • zaplanujemy Twoją podróż i zaopiekujemy się Tobą od samego początku (obsługa całościowa od etapu przygotowania planu, rezerwacji wszystkich świadczeń, obsługi pilota itp)

Świadczenia: produkty organizatorów, programy własne, bilety lotnicze, rezerwacja noclegów i lokalnych atrakcji, ubezpieczenia, transfery i transport lądowy, bilety na koncerty i inne – w Polsce i za granicą.

Adventure Boutique to nie tylko przygotowywanie oferty dla osób indywidualnych to też obsługa firm i instytucji.

Zapraszamy na stronę www.adventureboutique.eu

Promocje

Brak promocji.