Anataka by Anna Banasiak

Asortyment: Moda, Moda, anataka

ANATAKA – to marka stworzona dla kobiet wymagających, aktywnych, poszukujących ciekawych ubrań, nie z sieciówek. Kobiet, które nie mają czasu i ochoty na chodzenie po centrach handlowych, wolą spokojnie poszukiwać, wybierać, delektować się przyjemnością zakupów, robionych z myślą o sobie. Anataka to marka, która chce zaspokoić potrzeby takich kobiet.

Anataka oferuje szeroki wybór ubrań, dodatków, butów, dzieki czemu klientka może stworzyć niepowtarzalne stylizacje.

Anna Banasiak myślała o marce, która będzie ubierać kobiety, takie jak ona. Szybko zauważyła zachodzące zmiany, wyczuła potrzeby kobiet, które porzuciły sztywny uniform bisness woman, chciały czuć się atrakcyjnie, kobieco, młodo. To podejście w dużej mierze zdeterminowało filozofię Anataki- marki odpowiadającej na potrzeby kobiet nowych czasów.

Kierując się instynktem, wyczuciem, stylem Anna Banasiak stworzyła koncepcję marki, wizerunek klientki, proponując jej ubrania, które sama także mogła nosić. Sama zresztą eksperymentowała na sobie, przymierzała, nosiła nowe projekty, sprawdzając jak się w nich czuje, jak się “noszą”.

Anna Banasiak dalej poszukuje, interesuje się nowościami, zmianami… dlatego powstała ANATAKA -marka, którą kobiety pokochają.

Zakres cenowy: sukienki od 160 zł, płaszcz z wełny alpaki – 690 zł, bluzki od 120 zł, swetry od 210 zł.

Promocje

Brak promocji.