BASIA COLLECTION

Firma „Basia” rozpoczęła swoja działalność w roku 1988 w Los Angeles w USA. Kilka lat później przeniosła swoją działalność do Polski tym samym wprowadzając na nasz rodzimy rynek najwyższej klasy i jakości suknie. Od początku działalności zajmujemy się importem odzieży amerykańskiej, sprzedażą hurtową i detaliczną sukienek wieczorowych, koktajlowych i okazjonalnych, wykonanych według najnowszych trendów mody znanych projektantów.

Jako najdłużej działająca w danej dziedzinie firma posiadamy bezcenne doświadczenie, kontakty oraz umiejętności, których efektem jest nieustannie poszerzane grono Klientów – znawców mody i dobrego gustu, Klientów, których znakiem firmowym jest klasa i niepowtarzalny styl. Wykwalifikowany personel w butikach oraz przedstawiciele handlowi ułatwią dobór sukni dla nawet najbardziej wymagających Klientów.

Bogata oferta pozwoli znaleźć odpowiednią kreację na bal, ślub, studniówkę i inne przyjęcia. Krótkie serie z kolekcji, urozmaicone kolory, pełny asortyment rozmiarów oraz nieustanne nowe dostawy powiększają liczne grono szczęśliwych Klientek, które wracają do nas przy każdej nowej okazji.

Promocje

Brak promocji.