BETTY BARCLAY

Betty Barclay – marka reprezentuje styl życia, łączący interesy i przyjemności, w sam raz dla nowoczesnej kobiety cieszącej się modą i kobiecością. 
Kolekcja jest kreowana, by zaspokajać potrzeby docelowej grupy odbiorców i tworzona przez entuzjastyczny zespół projektantów stanowiące kombinację kreująca unikalną markę, gotową by sprostać międzynarodowym standardom. Kolekcje i licencjonowane produkty Betty Barclay są dystrybuowane w ponad 50 krajach świata przez sieć ok. 3.000 wyspecjalizowanych partnerów, sklepów firmowych Betty Barclay. W MODO Domy Mody markę będzie można kupić w multibrandowym butiku wspólnie z markami Tuzzi, Garry Weber, Joseph Ribkoff, Basler.

Gerry Weber – to marka mody i stylu życia. Inspiruje kobiety na całym świecie, promując ekscytujący i nowoczesny styl życia. Pierwszorzędne materiały, kobiecy choć prosty design sprawiają, że miłośniczek nie brakuje. Marka proponuje ubiór na każdą okazję – od biurowych rozwiązań, przez sportowe i rekreacyjne, po wieczorowe.

Joseph Ribkoff – marka, której reputacja zbudowana jest na innowacyjnej różnorodności, dostępności oraz wysokiej jakości kolekcji, które idą w parze z wysoką jakością obsługi klienta. Design opiera się na głębokim zrozumieniu trendów mody i potrzeb klienta na kluczowych rynkach świata. Joseph Ribkoff stworzył markę, która odpowiada na wielowymiarowe potrzeby dzisiejszych kobiet. Kolekcje zawsze gromadzą propozycje na wszystkie okazje: dzienne, wieczorowe, formalne. Wszystkie kolekcje są zaprojektowane, uszyte i wykańczane w Kanadzie (Dorval, Quebec), co ma niemałe znaczenie w dzisiejszym świecie mody.

Basler – marka, która dzięki swoim stylowym kolekcjom zdobywa coraz większą popularność. Kobiece kroje podkreślające sylwetkę, miękkie tkaniny, wspaniałe wzornictwo – to tylko niektóre cechy kolekcji różnych linii Basler. Niezależnie jednak od linii wszystkie produkty Basler mają wysokiej jakości wykończenie, są komfortowe dla użytkowników i niezwykle plastyczne, dzięki czemu można je łączyć w niezliczonych kombinacjach. Kolekcje ubraniowe uzupełnia również szeroka gama stylowych dodatków: apaszek, toreb i galanterii. Swój światowy sukces Basler zawdzięcza faktowi, że naszą ją celebryci i trendseterzy: Franziska Kruppe, top modelka czy Anna Natrebko, śpiewaczka operowa.

Tuzzi – to marka, która przede wszystkim proponuje jasne i zrozumiałe pomysły na to jak ma wyglądać kobieta. Każde ubranie jest wykonane z materiału najwyższej jakości wraz z innowacyjnymi dodatkami i rozwiązaniami. Kolory i nadruki użyte w każdej kolekcji również prezentują najwyższą jakość. Tuzzi pozycjonuje się jako marka niszowa, łącząca aktualne trendy z bezczasową klasyką, poprzez odpowiednie akcesoria i starannie dobrane detale.

Promocje

Brak promocji.