MAGART

Firma Manor of Elegance została założona w październiku 2013 przez Monikę Ogórek.
Debiutowała na rynku pierwszą kolekcją już na wiosnę 2014 roku.

Eleganckie kolekcje tworzone są dla nowoczesnych i wyjątkowo wymagających kobiet ceniących nowoczesną klasykę w wydaniu najwyższej jakości oraz umiejętnie kreujących swój niepowtarzalny styl. Proces projektowania często inspirowany jest prawdziwymi ikonami mody – Audrey Hepburn, Coco Chanel czy Księżną Dianą, a wysokogatunkowe, naturalne tkaniny sprowadzane są z Portugalii, Francji i Włoch. Wszystkie projekty powstają w Łodzi, tutaj również są szyte ubrania co pozwala firmie zapewnić również staranne wykończenie i zadbanie o najwyższą jakość każdego detalu.

Kolekcje Manor of Elegance są dostępne w wybranych salonach Royal Collection, butiku marki na ulicy Mokotowskiej 67 w Warszawie oraz w sklepie internetowym www.mofe.pl. Od października 2015 będzie je można także kupić w drugim butiku marki, który zostanie otwarty w CENTRUM łOPUSZAŃSKA 22- niepowtarzalnym, nowym centrum Warszawy!

Manor of Elegance to młoda marka w całości tworzona w Polsce. Klasyczne i jednocześnie nowoczesne stylizacje, doskonałe, naturalne tkaniny i najwyższej jakości wykończenie to tylko niektóre atrybuty marki.

Manor of Elegance wymyśliła i stworzyła Monika Ogórek dla nowoczesnych i wyjątkowo wymagających kobiet, które cenią stylowe, ponadczasowe wzornictwo połączone z wysokogatunkowymi tkaninami i starannym wykończeniem i co ważne – również w modzie -pragną podkreślić swój indywidualizm.

Kolekcje często inspirowane są prawdziwymi ikonami mody – Audrey Hepburn, Coco Chanel czy Księżną Dianą. Wszystkie ubrania szyte są w Łodzi z najwyższej jakości tkanin, sprowadzanych od renomowanych producentów z Portugalii, Francji i Włoch. Co istotne projekty ubrań przygotowywane są z uwzględnieniem wymagań różnych kobiecych sylwetek, dzięki czemu każda Klientka znajdzie fason odpowiedni dla siebie. Kolekcje są wewnętrznie spójne, co pozwala na komponowanie wielu eleganckich zestawów. Jednocześnie odszywanych jest tylko kilkanaście sztuk z każdego wzoru – to gwarantuje Klientkom możliwość stworzenia swojej niepowtarzalnej stylizacji.

Wszystkie kolekcje Manor of Elegance uzupełniają wyjątkowe dodatki – szlachetna biżuteria i skórzane torby, projektowane i często wykonane w pojedynczych, unikalnych egzemplarzach przez polskie twórczynie.
Butik Manor of Elegance w Centrum Łopuszańska 22 to bogata oferta dla miłośniczek najwyższej jakości i prawdziwej elegancji.

Marki uzupełniające ofertę odzieży:

Oyca
– ręcznie formowana biżuteria z „białego mosiądzu” wyglądającego jak srebro. Nowoczesne, fantazyjne projekty często łączą go z żółtym mosiądzem i miedzią. Surowy minimalizm dla miejskich indywidualistek.

Lucreative
– zaskakujące, trójwymiarowe, duże formy surowych, półszlachetnych kamieni, barwne obrazy czy ulotne dmuchawce zamknięte z przeźroczystej żywicy i oprawione w srebro. Intensywna, szlachetna biżuteria dla silnych kobiet.

Fanny&Franz
– czas zaklęty w starych zegarkach – przekształcony w zaskakujące, oryginalne, a czasem zabawne wisiory, bransolety czy pierścionki. Industrialnie, folkowo, kolorowo – dla koneserek nowoczesnego designu.

ke design
– dystyngowana forma, półszlachetne kamenie, srebro i prawdziwe unikaty. Wyjątkowo kobieca biżuteria tworzona w pojedynczych egzemplarzach dla zwolenniczek klasycznej elegancji.

Kiwka
– torebki i torby – jedyne i wyjątkowe, ponieważ powstają w pojedynczych egzemplarzach i są szyte ręcznie z doskonałych gatunkowo skór. Dla kobiet, które chcą swoją codzienność wypełniać przedmiotami jak one same – niepowtarzalnymi.

Gialmo
– szlachetne szale z cieniutkiej bawełny oraz z delikatnego kaszmiru sprowadzane z Nepalu. Do wyboru w soczystej lub stonowanej palecie barw – doskonale uzupełnią stylizację każdej eleganckiej kobiety.

Promocje

Brak promocji.