MARTHU

Asortyment: Moda, MIX, Moda, _projektant, marthu

Firma Marthu powstała w 2011 roku i była odpowiedzią na brak ciekawych i dobrych jakościowo akcesoriów męskich na rynku Polskim.
W swojej pracowni w Krakowie zespół Marthu tworzy oryginalne muchy, muchy wiązane, ręcznie wykańczane poszetki, piny i krawaty. Każdy egzemplarz wykonywany jest z ogromna dbałością o detale przez wykwalifikowane krawcowe.

Większa część każdej kolekcji to akcesoria wykonane z tkanin, które zespół Marthu sam projektuje. Druki oryginalnych projektów wykonywane są na wysokiej jakości bawełnie oraz jedwabiu. Inspiracją do tworzenia projektów jest głównie street art ale i tradycyjne malarstwo. Marthu, to zespół kreatywnych ludzi, którzy czerpią inspirację z bogactwa barw i form otaczającego nas świata.
Mottem Marthu jest hasło WALK YOUR OWN WAY. Firma od początku rozwijała się opierając się na własnych pomysłach i własnej wizji. Tworzymy oryginalne i niepowtarzalne akcesoria dla mężczyzn, którzy podchodzą do życia z lekkim dystansem, ale jednocześnie znają swoją wartość.

G13 zobacz na mapie Polski projektant tel. 504 151 623

Promocje

Brak promocji.