PRIMIGI

Asortyment: Moda, Moda,

PRIMIGI na milionach dziecięcych stóp od prawie 40 lat.

Primigi, marka z historią produkująca obuwie dziecięce, została założona w 1976 roku, zasłynęła przede wszystkim z produkcji bucików służących do stawiania pierwszych kroków. Marka natychmiast stała się synonimem technologicznego know-how, starannie dobranych materiałów i włoskiego stylu. To był natychmiastowy sukces: buty Primigi były postrzegane jako innowacyjne i były cenione za jakość wykorzystywanych materiałów, zaawansowaną technologię budowy a ich starannie zaprojektowane i zbalansowane kształty utrzymywały małe nóżki zdrowe w miarę wzrostu.

W ciągu zaledwie kilku lat, Primigi stał się liderem na swoim rodzimym rynku i stale wzmacnia swoją pozycję.

W tym samym czasie, firma zaczęła sprzedaż na najważniejszych rynkach zagranicznych.

W 2001 roku, prestiżowa marka została zakupiona przez IMAC Spa, wiodącego producenta męskiego, kobiecego i dziecięcego obuwia, wspierając rozwój technologiczny marki.

Po ponad 35 latach doświadczenia i specjalizacji w świecie obuwia dziecięcego Grupa zadecydowała o rozszerzeniu oferty o odzież. W 2007 roku Grupa rozszerzyła swoją działalność, otwierając swoje pierwsze sklepy Primigi oparte na nowym formacie, zaprojektowane jako miejsce idealne dla dzieci w pełni skoordynowane- buty, odzież, bielizna oraz akcesoria. Absolutna nowość na rynku włoskim, sklepy Primigi są wyjątkowe w tym, że oferują szeroki i kompletny zakres produktów aby ubrać dzieci w wieku od 0 do 14 lat od stóp do głów!

Promocje

Brak promocji.