PRÓCHNIK

Asortyment: Moda, Moda,

Innowacja i tradycja

Tworzenie męskiej mody to nasza pasja. Nasi Klienci muszą mieć pewność, że zakładając ubrania marki Próchnik wyglądają perfekcyjnie. Śledzimy światowe trendy, korzystamy z doświadczeń polskich i włoskich projektantów. Poszukujemy najlepszych dostępnych tkanin i rozwiązań. Każda nowa kolekcja to nasze wspólne wyzwanie.

W centrum zainteresowania jest zawsze Klient, mężczyzna który chce wyglądać doskonale w swojej drugiej skórze, ale również czuć się komfortowo podejmując codzienne wyzwania

Przykładamy wielką wagę do ergonomii ubrań. Nasze tkaniny i konstrukcje zapewniają wygodę noszenia. Stosujemy zaawansowane technologicznie materiały, które skutecznie chronią przed deszczem i wiatrem, pozwalając swobodnie oddychać skórze. Ogromny nacisk kładziemy na wykończenie i detale, naszą odzież charakteryzuje trwałość i dokładność wykonania.

Pragniemy być codziennym partnerem i doradcą naszych Klientów. W sieci salonów czeka doskonale wyszkolony personel, który otoczy Państwa fachową opieką podczas zakupów.

A12 zobacz na mapie Polski producent tel. 721 077 147

Promocje

Brak promocji.