O Centrum

Centrum Łopuszańska 22 to ponad 180 sklepów z szeroką ofertą ubrań, obuwia i akcesoriów. To unikalne miejsce na mapie Warszawy, w którym są wyjątkowe produkty w dobrych cenach.

 

Wyjątkowo i kobieco

Szukasz ubrań, których nie znajdziesz w popularnym sklepie? Lubisz kobiece dodatki i ciekawe buty? W Centrum Łopuszańska 22 odkryjesz sklepy, które staną się Twoimi ulubionymi! Dla Pań stawiających na elegancję i szyk Chcesz znaleźć zestaw na wyjątkowe okazje…ślub, chrzciny, czy wieczorowe wyjście. Na co dzień cenisz sobie klasykę i kobiecość? W Centrum Łopuszańska 22 znajdziesz płaszcze, garsonki, sukienki koktajlowe a nawet wieczorowe suknie!

 

Praktyczne zakupy sezonowe

Nasze centrum to świetne miejsce, gdy chcesz odświeżyć swoją szafę lub poszukujesz konkretnych produktów. Centrum Łopuszańska 22 to produkty dobrej jakości w przystępnej cenie! Klasyka i prostota dla mężczyzn W Centrum Łopuszańska 22 znajduje się ponad 30 sklepów dedykowanych mężczyznom. Jeżeli lubisz klasyczną elegancję na co dzień lub poszukujesz dobrze skrojonego garnituru, to Centrum Łopuszańska 22 jest dla Ciebie.

 

Sklepy z obuwiem

A w nich… zarówno klasyczne szpilki, botki, kozaki jak i buty sportowe. W wielu sklepach znajdziesz skórzane obuwie od polskich producentów, ale także znane marki słynące z dobrej jakości.

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek–piątek: 10:00–21:00

Sobota: 10:00–21:00

Niedziela: 10:00–20:00