eleni-logo-1637662718

ccc

CCC

W CCC stawiamy na połączenie atrakcyjnych cen z podążaniem za najnowszymi trendami! U nas znajdziesz największy wybór butów dla całej rodziny, modnych torebek, praktycznych plecaków oraz gustownych akcesoriów. W naszych sklepach czekają na Ciebie renomowane marki takie jak Lasocki, Gino Rossi, Badura, Jenny Fairy, DeeZee, Nine West New York, Mexx i Beverly Hills Polo Club. […]


sashaferri_logo

Sasha Ferri

To multibrandowy butik z damskim obuwiem włoskim. Można w nim kupić zarówno ekstrawaganckie kozaki, jak i grzeczne czółenka i lakierowane szpilki. Poza obuwiem Sasha Ferri są tu jeszcze takie marki jak Vessardi czy Glossi. Ceny zaczynają się już od 199 zł.


mbut

M-But.pl

Zakład produkcyjno handlowo – usługowy M-BUT to firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji obuwia damskiego. Istnieje od 1991 roku. Nowoczesna technologia i park maszynowy zapewniają obuwiu komfort użytkowania, wysoką jakość i szerokie grono klientek. Ponieważ adresatem produktów są kobiety, twórcy obuwia są otwarci na nowe trendy , wysoki standard i najmodniejsze włoskie wzornictwo.  


Alexio Giorgio

Mente

Tel: 501022882 Tel: 506643605


CAPRICE_Logo_Claim_2016_RGB_300dpi_289C