Andora – Baldowski

Już od 1973 roku rodzinna firma Baldowski kontynuuje tradycje w branży obuwniczej i oferuje swoim klientom perfekcyjnie wykonane obuwie najwyższej klasy.Naturalna skóra najwyższej jakości, doświadczeni włoscy projektanci i polska jakość, tak krótko można opisać obuwie tworzone przez firmę.

Rodzina Baldowskich, włoscy projektanci oraz mistrzowie rzemiosła obuwniczego, wykorzystujący nowoczesny park maszynowy, przyczyniają się do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających klientów z całego świata. Unikalne wzornictwo zawdzięczamy projektantom, to oni dokładają wszelkich starań by koncepcje i projekty obuwia były modne, wygodne i eleganckie. Wyznaczając kierunki rozwoju estetyki obuwia, starają się zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne, unikalne i wyjątkowe produkty.

Produkcja obuwia odbywa się wyłącznie w Polsce, z najlepszych gatunkowo włoskich skór naturalnych oraz surowców tylko renomowanych i sprawdzonych dostawców. Dobrze wyprofilowana forma buta gwarantuje wyjątkowy komfort użytkowania. Kluczem do sukcesu jaki udało się osiągnąć na przestrzeni ostatnich lat były trafne decyzje oraz sprawne zarządzanie i zaangażowanie członków rodziny Baldowskich. W trosce o dobro klientów, zawsze zapewniana jest kompleksowa obsługa i pomoc.

Promocje

Brak promocji.