MARIE Perfect Hair Fashion

Asortyment: Usługi, Zdrowie i Uroda,

To miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz profesjonalny zespół i najnowocześniejsze techniki fryzjerskie sprawią ,że Twoje włosy odżyją , będą pełne blasku, kolor będzie intensywny i modny. Ponadto wydobędziemy z Twoich włosów ich piękno poprzez zabiegi pielęgnacyjne. Dopełnieniem będzie wyeksponowanie włosów poprzez upięcia odpowiednio dopasowane do urody, oczekiwań oraz okazji.

W salonie fryzjerskim świadczymy usługi na wysokim poziomie. Tutaj możecie spotkać się z profesjonalną i sympatyczną obsługą. Dokładamy starań aby każda osoba odwiedzająca MARIE Perfect Hair Fashion traktowana była indywidualnie i czuła się, że przede wszystkim dba się o jej piękno i wygląd. Wizyta w naszym salonie z nowoczesny wyglądem uwalnia umysł od natłoku myśli i przeniesie Cię w stan kojącego relaksu.

Aby zapewnić Klientom najwyższy poziom usług kładziemy nacisk na ciągły rozwój naszych pracowników, aby podążać za nowymi trendami mody w koloryzacji , stylizacji fryzjerskiej. Chcemy aby każdy klient czuł się komfortowo i ekskluzywnie. Dlatego podejmujemy współpracę z najlepszymi markami.

Nasz adres email: salonmarie@interia.pl

Promocje

Brak promocji.